duhovezvonky.cz
Uživatel nepřihlášen
přihl. jméno:
heslo:

Přihlášení:

  Dle typu aplikace a nastavení centra se lze přihlíst na dvou místech.
První je umístěno na stránkách všeobecně a vypadá následovně.
Zde zadáte přihlašovací jméno a heslo. Poté jste přesměrováni opět na úvodní stránku.

Pokud se Vám nepodaří přihlásit, budete přesměrováni na hlavní přihlašovací stránku.

Zde můžete opět zkusit zadat Vaše přihlašovací jméno a heslo.

Zapomenuté heslo:

V případě, že zapomenete heslo, lze Vám na email, který jste uvedli při registraci zaslat heslo nové. Hesla jsou uložena v zašifrované podobě a proto podobu Vašeho hesla neznáme. Jedinou možností je, že pokud zadáte email, bude Vám zasláno nové heslo. Poté co heslo obdržíte na Vaši emailovou adresu, lze se pod tímto heslem přihlásit.

Nezapomeňte však, že při přihlášení Vám bude Váš prohlížeč předplňovat heslo staré.

Následně lze v osobních údajích změnit heslo na takové, které Vám lépe vyhovuje.

Registrace:

V pravém horním rohu stránky se nachází odkaz na registrační formulář.

Zde je nutné vyplnit položky

Uživatelské jméno:
Zde zadejte jméno pod kterým se chcete registrovat. např. JanaM, pavla88 janX atd. Toto jméno musí být jedinečné a systém Vás upozorní pokud je již obsazené.

Uživatelské jméno:

Email pro potvrzení registrace: (Email pro potvrzení registrace)
Zde zadejte Váš email. Na tuto emailovou adresu obdržíte po platné registraci potvrzovací zprávu. Až poté, co potvrdíte odkaz nacházející se v emailu, můžete využívat rezervační systém.
I zde Vás systém upozorní pokud je již email v systému obsazen. Pokud tak tomu je, jedná se zřejmě o údaje zadané při vaši předchozí registraci a je vhodné si raději zaslat heslo.

Heslo:
Heslo je třeba zadát opakovaně pro kontrolu správnosti.
Hesla jsou ukládana v zašifrované podobě a nelze je žádným způsoben dohledat. Pro jejich získání tedy nezasíláme stará hesla, ale vygenerujeme na Vaši žádost heslo nové.

Objednání:

Pokud jste zaregistrováni a přihlášeni, můžete se objednat na Vámi zvolený termín.
Nejprve vyberte den tím, že kliknete na datum, které je v tabulce na levé straně. Následně se Vám podbarví řádek se zvoleným dnem. Poté klikněte na tlačítko detail a budete přesměrováni na detail hodiny (lekce,služby). Zde se se Vám dle nastavení zobrazí seznam již objenaných zákazníků, nebo informace o počtu volných míst. Pokud máte k dispozici dostatek kreditů, zobrazí se tlačítko "Přidat do hodiny".
Pokud na objednávku dost kreditů nemáte, tak se při zobrazení detilu hodiny zobrazí hláška o tomto stavu. Hláška se zobrazí i pokud jste již na hodinu objednán. Informuje totiž o následujícím možném objednání.

Zrušení objednávky:

Z hodiny se lze odhlásit v čase, který určuje samotné centrum. To určí zda se lze odhlásit např. den předem nebo do 8:00 v den konání hodiny. Pokud se tedy chcete odhlásit v termínu kdy je to ještě možné, tak na detailu hodiny klikněte na tlačítko "Odebrat".
Pokud se chcete odhlásit po limitu, je potřeba kontaktovat obsluhu centra.