Přihlášení:

  Dle typu aplikace a nastavení centra se lze přihlísit na dvou místech.
První je umístěno na stránkách všeobecně a vypadá následovně:

Zde zadáte přihlašovací jméno a heslo. Poté jste přesměrováni opět na úvodní stránku.

Pokud se Vám nepodaří přihlásit, budete přesměrováni na hlavní přihlašovací stránku.

Zde můžete opět zkusit zadat Vaše přihlašovací jméno a heslo.Pokud jste se zaregistrovali, ale nepotvrdili heslo pomocí vašeho emailu, zobrazí se oznámení, že je potřeba nejdříve kliknout na potvrzovací odkaz, který jste obdrželi v emailu po registraci. Je možno si email odeslat na Vaši emailovou adresu opakovaně.

Zapomenuté heslo:

Hesla jsou uložena v zašifrované podobě, podobu Vašeho hesla neznáme a proto odesíláme výzvu k zadání nového hesla. Na zvolený email odešleme výzvu obsahující odkaz, který Vám umožní zadat nové heslo. Po kliknutí na odkaz budete přesměrování na stránku, kde si zadáte heslo nové. Pokud se něco nedaří, lze kontaktovat obsluhu centra a ti Vám mohou heslo změnit bez nutnosti odesílat email.

Nezapomeňte však, že při přihlášení Vám bude Váš prohlížeč převydplňovat heslo staré.

Následně lze v osobních údajích změnit heslo na takové, které Vám lépe vyhovuje.

Registrace:

V pravém horním rohu stránky se nachází odkaz na registrační formulář.

Uživatelské jméno:
Zde zadejte jméno pod kterým se chcete registrovat. např. JanaM, pavla88 janX atd. Toto jméno musí být jedinečné a systém Vás upozorní pokud je již obsazené.

Email pro potvrzení registrace:
Zde zadejte Váš email. Na tuto emailovou adresu obdržíte po platné registraci potvrzovací zprávu. Až poté, co potvrdíte odkaz nacházející se v emailu, můžete využívat rezervační systém.
I zde Vás systém upozorní pokud je již email v systému obsazen. Pokud tomu tak je, jedná se zřejmě o údaje zadané při Vaši předchozí registraci a je vhodné si raději nechat zaslatheslo (viz. odstavec „Zapomenuté heslo“ výše).

Heslo:
Heslo je třeba zadat opakovaně pro kontrolu správnosti.
Hesla jsou ukládána v zašifrované podobě a nelze je žádným způsoben dohledat. Pro jejich získání tedy nezasíláme stará hesla, ale vygenerujeme na Vaši žádost heslo nové.

Objednání:

Pokud jste zaregistrováni a přihlášeni, můžete se objednat na Vámi zvolený termín.
Klikněte na políčko s lekcí. Následně se zobrazí okno s detailem hodiny (lekce, služby). Dle nastavení rozvrhu každého centra můžete vidět počet volných míst, po4et obsazených nebo seznam zákazníků. Pokud je lekce obsazena lze se objednat jako náhradník. Pokud máte k dispozici dostatek kreditů, zobrazí se tlačítko "Přidat do hodiny".
Pokud na objednávku dost kreditů nemáte, tak se při zobrazení detailu hodiny zobrazí hláška o tomto stavu. Hláška se zobrazí i pokud jste již na hodinu objednán. Informuje totiž o následujícím možném objednání.

Zrušení objednávky:

Z hodiny se lze odhlásit v čase, který určuje samotné centrum. To určí, zda se lze odhlásit např. den předem nebo do 8:00 v den konání hodiny. Pokud se chcete odhlásit v termínu, kdy je to ještě možné, tak na detailu hodiny klikněte na tlačítko "Odebrat".
Pokud se chcete odhlásit po limitu, je potřeba kontaktovat obsluhu centra.