Lektoři

Martin Komár Martin martin@duhovezvonky.cz 792301305
Mám rád sílu, svobodu a rychlost, ale i uvolnění a relaxaci. To vše spojuji ve svých koníčcích, které se mi staly prací a posláním. Koloběžky – jóga – masáže. Vše se spojuje v jeden funkční celek formou masírujícího trenéra koloběhu, který cvičí jógu. Stále více mne přitahuje ajurvéda a její vliv na běžný život, zejména pak Marma terapie, která pracuje s vitálními body. A ajurvéda - to je nejlepší kamarádka jógy...
Iveta Komárová Iveta iveta@duhovezvonky.cz 605743923
Jóga, jóga a zase jóga:-) Už se spolu přátelíme přes dvacet let a pořád si máme co říct:-) Baví mě její rozmanitost, prolínání dynamiky a klidu, harmonie, souznění se sebou sama, objevování a hlavně vy všichni, kteří na mé lekce jógy přijdete. Život mi nabízí pestré oříšky, které postupně louskám, a tak na svých lekcích pracuji se všemi věkovými skupinami a podle potřeb nabízím různé styly jógy. Motto: „Všechno chce trénink. Vždyť ani květák není nic jiného než zelí pořádně vycepované.“ (M. Twain)
Romana Bažantová Romana romcaca@seznam.cz 737235323
Miluji pohyb, miluji jógu, miluji život. Žít znamená dýchat. Nadechuji lásku do celého svého těla, abych mohla v lásce žít. Jsem teď a tady, cítím vnitřní klid, radost, uvolnění. Již je to několik let, kdy jsem prvně stála na jógové podložce. Tenkrát byla půjčená. Musela jsem si ji hned pořídit domů. Většinou mi nedělalo problém se na ni postavit a začít, ale tak nějak spíše skončit. Jóga mne očarovala a čaruje stále dál. A já čaruji s ní a hlavně stále více mimo podložku.
Veronika Doubková Veronika doubkova.vero@gmail.com
Jsem žena, manželka a máma dvou maličkých bytostí. Jóga si mě poprvé přitáhla před několika lety, kdy mým hlavním cílem bylo" udělat provaz" a "postavit se na hlavu". Od té doby se toho hodně změnilo. Změnila jsem se já, změnil se můj směr i moje motivace. A tak jsem u jógy zůstala i přesto, že mi ten provaz stále tak úplně nejde, vlastně se o něj už ani cíleně nepokouším. Baví mě hrát si, zkoumat a objevovat, co moje tělo skrývá a co dovede. Naslouchat mu a napojovat se na něj skrze dech a vědomý pohyb.